Home / RF Shields / 53A-CBSA-4.5X4.75X0.5
53A-CBSA-4.5X4.75X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
53A-CBSA-4.5X4.75X0.5
Description:
RF SHIELD 4.5" X 4.75" T/H
Product Status Active
Width - Overall 4.500" (114.30mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 4.750" (120.65mm)