Home / RF Shields / 53A-CBSA-5.0X5.0X0.5
53A-CBSA-5.0X5.0X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
53A-CBSA-5.0X5.0X0.5
Description:
RF SHIELD 5" X 5" THROUGH HOLE
Product Status Active
Width - Overall 5.000" (127.00mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 5.000" (127.00mm)