Home / RF Shields / 54-CBSA-2.75X3.25X0.5
54-CBSA-2.75X3.25X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
54-CBSA-2.75X3.25X0.5
Description:
RF SHIELD 2.75" X 3.25" T/H
Product Status Active
Width - Overall 2.750" (69.85mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 3.250" (82.55mm)