Home / RF Shields / 54-CBSF-0.75X2.0X0.5
54-CBSF-0.75X2.0X0.5
Leader Tech Inc.
Product No:
54-CBSF-0.75X2.0X0.5
Description:
RF SHIELD 0.75" X 2" T/H
Product Status Active
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Height - Overall 0.500" (12.70mm)
Length - Overall 2.000" (50.80mm)