Home / RF Amplifiers / AMF-4F-00050050-22-10P-N-BTO
AMF-4F-00050050-22-10P-N-BTO
L3 Narda-MITEQ
Product No:
AMF-4F-00050050-22-10P-N-BTO
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
Package:
Module
Batch:
Datasheet:
Description:
IC RF AMP GPS 50MHZ-500MHZ MOD
Parameter Info
Mfr L3 Narda-MITEQ
Gain -
P1dB 10dBm
Series AMF
Package Box
RF Type General Purpose
Frequency 50MHz ~ 500MHz
Noise Figure 2.2dB
Package / Case Module
Product Status Active
Test Frequency 50MHz ~ 500MHz