Home / RF Amplifiers / AMFW-7S-10951275-80
AMFW-7S-10951275-80
L3 Narda-MITEQ
Product No:
AMFW-7S-10951275-80
Description:
IC AMP SATCOM 10.95-12.75GHZ MOD
RF Type SatCom
Frequency 10.95GHz ~ 12.75GHz
Product Status Active
Test Frequency 10.95GHz ~ 12.75GHz
Current - Supply 190mA
Voltage - Supply 15V