E81D630VQT562MB25U
Chemi-Con
Product No:
E81D630VQT562MB25U
Manufacturer:
Chemi-Con
Description:
CAP ALUM 5600UF 63V PPE RADIAL
Parameter Info
Mfr Chemi-Con
Series 81D
Package Bulk
Capacitance 5600 µF