Home / Circuit Breakers / IEGBX1-1-72-15.0-A-M3-V
IEGBX1-1-72-15.0-A-M3-V
Sensata-Airpax
Product No:
IEGBX1-1-72-15.0-A-M3-V
Number of Poles 1
Base Product Number IEGBX1
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 80 V
Current Rating (Amps) 15A