Home / Circuit Breakers / IEGBX6-1REC4-52-15.0-A-M6-V
IEGBX6-1REC4-52-15.0-A-M6-V
Sensata-Airpax
Product No:
IEGBX6-1REC4-52-15.0-A-M6-V
Number of Poles 1
Base Product Number IEGBX6
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 80 V
Current Rating (Amps) 15A