Home / Circuit Breakers / IEGS6-1-61-20.0-G-01-V
IEGS6-1-61-20.0-G-01-V
Sensata-Airpax
Product No:
IEGS6-1-61-20.0-G-01-V
Base Product Number IEGS6
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 80 V
Current Rating (Amps) 20A