Home / Circuit Breakers / IEL1-1-62-15.0-01-V
IEL1-1-62-15.0-01-V
Sensata-Airpax
Product No:
IEL1-1-62-15.0-01-V
Base Product Number IEL1
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 80 V
Current Rating (Amps) 15A