Home / Circuit Breakers / IEL11-1-51-10.0-A-01-V
IEL11-1-51-10.0-A-01-V
Sensata-Airpax
Product No:
IEL11-1-51-10.0-A-01-V
Product Status Active
Number of Poles 2
Base Product Number IEL11
Voltage Rating - AC 415 V
Voltage Rating - DC 80 V
Current Rating (Amps) 10A