Home / Circuit Breakers / IELBXK1-1-62-30.0-AK-M3-V
IELBXK1-1-62-30.0-AK-M3-V
Sensata-Airpax
Product No:
IELBXK1-1-62-30.0-AK-M3-V
Number of Poles 1
Base Product Number IELBXK1
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 80 V
Current Rating (Amps) 30A