Home / Circuit Breakers / IELBXK1-1-69-10.0-A-M6-V
IELBXK1-1-69-10.0-A-M6-V
Sensata-Airpax
Product No:
IELBXK1-1-69-10.0-A-M6-V
Base Product Number IELBXK1
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 80 V
Current Rating (Amps) 10A