Home / Circuit Breakers / IELBXK1-1REC5-52F-70.0-AK-M6
IELBXK1-1REC5-52F-70.0-AK-M6
Sensata-Airpax
Product No:
IELBXK1-1REC5-52F-70.0-AK-M6
Base Product Number IELBXK1
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 80 V
Current Rating (Amps) 70A