Home / Circuit Breakers / JLE-2-1-63-5-F1-200
JLE-2-1-63-5-F1-200
Sensata-Airpax
Product No:
JLE-2-1-63-5-F1-200
Description:
CIR BRKR MAG-HYDR 200A 240VAC
Number of Poles 2
Base Product Number JLE-2-1-63
Voltage Rating - AC 240 V
Current Rating (Amps) 200A