Home / Circuit Breakers / MT1-S-12-020-3-A21-B-J
MT1-S-12-020-3-A21-B-J
Carling Technologies
Product No:
MT1-S-12-020-3-A21-B-J
Product Status Active
Approval Agency CCC, TUV, UL489A
Number of Poles 1
Voltage Rating - AC 250 V
Voltage Rating - DC 80 V
Current Rating (Amps) 20mA