PPN320JT-73-0R1
YAGEO
Product No:
PPN320JT-73-0R1
Manufacturer:
YAGEO
Description:
RES 0.1 OHM 5% 3.2W AXIAL
Parameter Info
Mfr YAGEO
Series PPN
Package Tape & Box (TB)
Features -
Tolerance ±5%
Resistance 100 mOhms
Composition Wirewound
Failure Rate -
Power (Watts) 3.2W
Package / Case -
Product Status Active
Size / Dimension -
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 350°C