PPN320JT-73-22R
YAGEO
Product No:
PPN320JT-73-22R
Description:
RES 22 OHM 5% 3.2W AXIAL
Features -
Tolerance ±5%
Resistance 22 Ohms
Composition Wirewound
Failure Rate -
Power (Watts) 3.2W
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 350°C