Home / Crystals / SXT21410CB38-30.000M
SXT21410CB38-30.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT21410CB38-30.000M
Description:
CRYSTAL 30.000MHZ 10 PF SMD
Package Bulk
Frequency 30 MHz
Product Status Active
Load Capacitance 10pF
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Frequency Stability ±30ppm
Frequency Tolerance ±25ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms