Home / Crystals / SXT21410DD07-30.000M
SXT21410DD07-30.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT21410DD07-30.000M
Description:
CRYSTAL 30.000MHZ 10 PF SMD
Package Bulk
Frequency 30 MHz
Product Status Active
Load Capacitance 10pF
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Frequency Stability ±20ppm
Frequency Tolerance ±20ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms