Home / Crystals / SXT21411BA27-32.000M
SXT21411BA27-32.000M
Suntsu Electronics, Inc.
Product No:
SXT21411BA27-32.000M
Description:
CRYSTAL 32.000MHZ 11 PF SMD
Package Bulk
Frequency 32 MHz
Product Status Active
Load Capacitance 11pF
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Frequency Stability ±50ppm
Frequency Tolerance ±30ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms